OLEJ SILNIKOWY CASTROL MAGNATEC STOP START 0W30 C2 1L

49,99 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategoria:
Loading...

Opis

CASTROL MAGNATEC STOP START 0W30 C2   1l

W dzisiejszych czasach przeciętny kierowca w czasie normalnej jazdy zatrzymuje się i rusza swoim samochodem aż do 18 000 razy w ciągu roku.

Dodatkowo silniki wyposażone w system Start-Stop w czasie oczekiwania na skrzyżowaniach, gasnąc i uruchamiając się co chwila, są narażone na mikroskopijne zużycie elementów.

W najnowszym teście silnikowym, olej Castrol MAGNATEC STOP-START 0W-30 C2 udowodnił znacznie mniejsze zużycie elementów silnika w trakcie pracy wymagającej częstego zatrzymywania się i ruszania.

Inteligentne Molekuły oleju Castrol Magnatec STOP-START 0W-30 C2 trzymają się jak magnes zapewniając dodatkową warstwę ochronną. Warstwę, która, w przypadku oddziaływania bardzo dużego obciążenia, potrafi się regenerować zapewniając doskonałą ochronę każdego elementu silnika w trakcie pracy wymagającej częstego zatrzymywania się i ruszania.

Castrol MAGNATEC STOP-START 0W-30 C2. Natychmiastowa ochrona od momentu przekręcenia kluczyka. Przy jego każdym uruchomieniu.

ZASTOSOWANIE

Castrol MAGNATEC STOP-START 0W-30 C2 jest odpowiedni do silników benzynowych i Diesla, w których wymaga się olejów silnikowych w jakości ACEA C2 i lepkości 0W-30.

Castrol MAGNATEC STOP-START 0W-30 C2 został zaaprobowany do silników Peugeot i Citroen, w których wymagana jest lepkość 0W-30 i specyfikacja B71 2312.

ZALETY I KORZYŚCI

Formulacja Inteligentnych Molekuł MAGNATEC STOP-START 0W-30 C2 zapewnia:

  • Przywieranie filmu olejowego do najważniejszych elementów silnika i utrzymywanie warstwy ochronnej.
  • Samoregenerującą się warstwę ochronną, zapobiegającą zażyciu kluczowych elementów silnika w trakcie.
  • wykorzystywania systemów Stop- Start.
  • Zmniejszenie zużycia podczas rozruchu oraz rozgrzewania się silnika.

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
EAN

4008177141997

Klasa lepkości SAE

0W30

Pojemność (l)

1

Producent

Norma

PSA Approval B71 2312

Linia

Magnatec

Specyfikacja ACEA

C2

Rodzaj

Syntetyczny

Promocje w MobiAuto