Opona LETNIA GOOD-YEAR L245/45 ZR18 F1 SUPERSPORT 100Y [20]

589,72 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategorie: , ,
Loading...

Opis

Goodyear Eagle F1 SuperSport – sportowe korzenie pozwalają na więcej

Jazda z dużą prędkością to domena Goodyear Eagle F1 SuperSport. Opona charakteryzuje się niesamowitą przyczepnością, nawet podczas jazdy z dużą prędkością. W końcu jej przodkami są najlepsze modele, które pokonują tory sportowe.

Opony przeznaczone do motorsportu wyróżniają się doskonałymi parametrami bezpieczeństwa. To jednak nie wszystko. Zastosowane w nich technologie pozwalają osiągnąć zawrotną prędkość, bez strat dla stabilności, precyzji czy kontroli. Do takich modeli zalicza się wzorowana na nich Goodyear Eagle F1 SuperSport. Z nią bez obaw możesz pozwolić sobie na więcej.

Szybka, ale pewna

Asymetryczny wzór bieżnika Goodyear Eagle F1 SuperSport dostosowany jest do uzyskiwania ponadprzeciętnych prędkości. Zminimalizowana liczba rowków zapewnia płynną, ale bezpieczną jazdę. Zwłaszcza na suchej nawierzchni opona uzyskuje rewelacyjne parametry. Jazdę w czasie deszczu wspomagają cztery rowki obwodowe – trzy szerokie i jeden wąski. Pozwalają one na błyskawiczne osuszenie ogumienia.

Prawidłowa trakcja przede wszystkim

Masywne obręcze barkowe Goodyear Eagle F1 SuperSport ułatwiają prowadzenie oraz kontrolę podczas jazdy. Dodatkowo pozwalają one na sprawne i stabilne pokonywanie zakrętów, bez konieczności ostrego zmniejszania prędkości. Opona precyzyjnie trzyma się drogi, również podczas jazdy z bardzo dużą prędkością.

Dwie mieszanki dla lepszych osiągów

Goodyear Eagle F1 SuperSport zbudowana jest z dwóch rodzajów mieszanki gumowej: jedna z nich lepiej pracuje na suchym asfalcie, a druga na mokrym. Rozwiązanie to pomaga uzyskać zrównoważone osiągi bez względu na warunki pogodowe. Szeroki bieżnik zapewnia lepsze przyleganie do nawierzchni, co nie tylko przekłada się na stabilną jazdę, ale też na ochronę przed deformacją bieżnika.

Informacje dodatkowe

Waga12,21 kg
Stan

Nowy

Typ opony

Sezon

Marka

Model

EAGLE F1 SUPERSPORT

Średnica opony

R18

Szerokość opony

245

Profil opony

45

Indeks prędkości

Y-300KMH

Indeks nośności

100

Opór toczenia

C

Hałas zewnętrzny

2

Poziom hałasu

Rok produkcji

DOT2020

Klasa

PREMIUM

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Kod producenta

548015

EAN

5452000807250

Homologacja UE

Promocje w MobiAuto