Opona WIELOSEZONOWA DĘBICA W215/55 R17 NAVIGATOR 3 98V XL

539,26 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Loading...

Opis

Navigator 3 to najnowsza, całoroczna opona marki Dębica, która dzięki innowacyjnym technologiom, materiałom najwyższej jakości oraz wiedzy i doświadczeniu koncernu Goodyear, wyznacza nowy kierunek w segmencie opon wielosezonowych. Dębica Navigator 3 to następca znanego i cenionego modelu, oznaczonego cyfrą 2, który od 2016 roku zyskał zaufanie i popularność kierowców szerokiej gamy samochodów osobowych.

Model wyróżnia się płynną i niezawodną jazdą zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach w szerokim zakresie temperatur, pewną kontrolą i funkcjonalnością na śniegu, wysokim bezpieczeństwem i komfortem użytkowania.

W nowym modelu zoptymalizowano bieżnik, który dzięki rewolucyjnym zmianom zyskał innowacyjny, kierunkowy kształt w układzie „V”. Niewątpliwą nowością jest pogłębienie typowej „Vki” oraz rozszerzenie rowków aż na strefę barkową opony. Taka rzeźba pozwala efektywnie i niezwykle szybko odprowadzać wodę, błoto pośniegowe i śnieg ze strefy kontaktowej, co wpływa na wysoką przyczepność i bezpieczeństwo zarówno podczas jazdy jak i hamowania.

Gęsta sieć lamelek śnieżnych (pofalowanych) oraz letnich (prostych, podłużnych) na górnych krawędziach elementów bieżnika, odpowiada za niezawodną jazdę, dzięki lepszemu pokonywaniu powierzchni ośnieżonych oraz stabilności na suchych, letnich nawierzchniach.

Modyfikacji uległa również mieszanka gumy bieżnika, która dużo lepiej pracuje w szerokim zakresie temperatur i nie boi się jej gwałtownych zmian. Liczne, funkcjonalne dodatki oraz polimerowa baza, zapobiegają przegrzewaniu się podczas upałów oraz nadmiernej sztywności poniżej 0 ° C, dzięki czemu opona przez cały rok zachowuje swoją doskonałą funkcjonalność.

Dębica Navigator 3 to innowacyjna opona wielosezonowa, która zapewnia bezpieczeństwo, komfort podróżowania ale również precyzję prowadzenia, przez co spełni oczekiwania również wymagających kierowców.

Informacje dodatkowe

Waga9,99 kg
Stan

Nowy

Typ opony

Sezon

Marka

Model

NAVIGATOR 3

Średnica opony

R17

Szerokość opony

215

Profil opony

55

Indeks prędkości

V-240KMH

Indeks nośności

98

Opór toczenia

B

Hałas zewnętrzny

2

Poziom hałasu

Klasa

BUDGET

Liczba opon w ofercie

1 szt.

Kod producenta

579148

EAN

4038526046956

Homologacja UE

Promocje w MobiAuto