Smar teflonowy Motip 500ml

34,99 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategoria:
Loading...

Opis

PREPARAT TECHNICZNY MOTIP 090203

olej PTFE (teflonowy)

spray o pojemności 500ml

Preparat MOTIP 090203 jest olejem teflonowym o doskonałych właściwościach penetrujących. Nadaje się do smarowania części mechanicznych z metalu lub tworzywa sztucznego. Preparat ma bardzo niski współczynnik tarcia, gładką strukturę i doskonale przylega do powierzchni. Jest odporny na czynniki atmosferyczne, słabe kwasy i zasady. Skutecznie chroni powierzchnie przed zużyciem i sklejaniem. Preparat odporny jest na wysokie ciśnienie i ekstremalne temperatury od

-50°C do +250°C.

Olej PTFE Smaruje trwale i niezawodnie silnie obciążone elementy konstrukcyjne oraz mechanizmy precyzyjne. Nadaje się do smarowania zawiasów drzwiowych, szyn siedzeń, rolek tocznych i trzpieni, taśmy drzwiowe, łańcuchy, cylinderki zamków, drążki itp.

Preparat można stosować w dowolnej pozycji puszki. Dodatkowa przedłużana dysza o długości 10 centymetrów umożliwia precyzyjne nanoszenie preparatu. Sposób użycia. Podłoże wyczyścić najpierw z luźnych zanieczyszczeń. Nanosić przez natryskiwanie i poczekać do odparowania. W razie konieczności nałożyć kolejno kilka cienkich warstw.

Spray o pojemności 500ml

Opakowanie zbiorcze: karton – 12sztuk.

Informacje dodatkowe

Stan

Nowy

Marka

Pojemność opakowania

500

EAN

8711347226269

Numer katalogowy producenta

090203

Sygnatura

Promocje w MobiAuto