TRANSMITER FM BASEUS BLUETOOTH 5.0 MICRO SD AUX

87,99 

Czas wysyłki 1-2 dni robocze

Na stanie

Kategoria:
Loading...

Opis

Baseus Enjoy Car Ładowarka samochodowa transmiter FM USB 3,5mm jack MP3 Bluetooth

Specyfikacja:

 • Producent Baseus
 • Nazwa Enjoy Car Wireless MP3 Charger
 • Model CCLH-01
 • Kolor Czarny
 • Wejście 12-24 V
 • USB1 (ładowanie/odtwarzanie) 5 V/1 A
 • USB2 (ładowanie) 5 V/2,4 A
 • Wyjściowa moc znamionowa 17 W (maks.), 5 V/3,4 A
 • Wersja Bluetooth 5.0
 • Częstotliwość FM 87,5-108,0 Mhz
 • Odtwarzanie z pamięci flash Obsługiwane
 • Waga Ok. 38,2 g
 • Kompatybilność Większość modeli dostępnych na rynku

Transmiter FM Baseus Enjoy Car

Wygodnie odtwarzaj muzykę w samochodzie i ładuj nawet 2 urządzenia jednocześnie. Bezprzewodowy transmiter FM Baseus Enjoy Car eliminuje zbędny szum i zapewnia doskonałą, bezstratną jakość dźwięku. Został wyposażony w czytelny ekran LED i jest bajecznie prosty w obsłudze. Po sparowaniu go ze smartfonem i radiem oferuje również nawigację głosową. Pozwala też bezpiecznie rozmawiać przez telefon w samochodzie. Łącze Bluetooth 5.0 gwarantuje niezawodną, stabilną transmisję.

Niezawodne połączenie – doskonała jakość dźwięku

Pożegnaj niechciany hałas i zakłócenia. Urządzenie zostało wyposażone w chip Bluetooth 5.0 oraz zaawansowany moduł dekodowania dźwięku, dzięki czemu zapewnia bezstratną jakość audio HD. Co więcej, 2-rdzeniowy procesor MCU + DSP efektywnie redukuje szum otoczenia. Wszystko to sprawia, że możesz cieszyć się krystalicznie czystym brzmieniem niemal w każdych warunkach. To nie wszystko! Jeśli z jakiegoś powodu połączenie zostanie utracone, transmiter wznowi odtwarzanie dokładnie od momentu, w którym przerwał.

Pozostań w kontakcie i nie zgub drogi

Po sparowaniu transmitera z telefonem możesz nie tylko bezprzewodowo odtwarzać muzykę. Urządzenie pozwala korzystać z nawigacji głosowej – wystarczy połączyć je z głośnikami samochodowymi, aby już nigdy nie zgubić drogi. Zależy Ci na możliwości uwolnienia rąk i bezpiecznego rozmawiania przez telefon podczas podróży? Żaden problem! Aby odebrać lub zakończyć połączenie, wystarczy nacisnąć przycisk.

Przyjazny użytkownikom

Cyfrowy wyświetlacz LED dostarczy Ci informacji dotyczących między innymi aktualnego napięcia w samochodzie. O poprawnym sparowaniu transmitera powiadomi Cię wskaźnik świetlny oraz odpowiedni komunikat głosowy. Prostą obsługę urządzenia umożliwiają jego zintegrowane przyciski, za pomocą których możesz między innymi odbierać połączenia i zatrzymywać odtwarzanie. Do regulacji głośności i częstotliwości FM służy duże, przyjemne w dotyku, antypoślizgowe pokrętło.

Ładuj 2 urządzenia w tym samym czasie

Wygodnie ładuj swój telefon w czasie jazdy. Transmiter umożliwia zasilanie między innymi smartfonów, tabletów, a nawet laptopów. Z tej funkcji możesz skorzystać nie tylko Ty, ale też Twój pasażer! Produkt ma aż 2 wbudowane porty ładowania – da się podłączyć do niego 2 urządzenia jednocześnie.

Odtwarzaj muzykę tak, jak chcesz

Transmiter umożliwia odtwarzanie muzyki na kilka sposobów – bezprzewodowe połączenie Bluetooth 5.0 z telefonem to tylko jeden z nich! Produkt obsługuje też karty TF, dyski USB oraz urządzenia z portami AUX. To doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci na jeszcze lepszej jakości dźwięku – po prostu podłącz wybrany sprzęt i słuchaj swoich ulubionych utworów!

W trosce o bezpieczeństwo

Baseus Enjoy Car zapewnia całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Został wyposażony w ochronę między innymi przed przepięciem, prądem przetężeniowym, przegrzaniem, zwarciem i przeciążeniem. Co więcej, dzięki starannie przemyślanej, antypoślizgowej konstrukcji stabilnie pozostaje na swoim miejscu i zapewnia nieprzerwane ładowanie Twoich urządzeń – niestraszne mu nawet wyboje i progi zwalniające.

Szeroka kompatybilność

Nie obawiaj się problemów z kompatybilnością. Z powodzeniem zastosujesz transmiter w dowolnym pojeździe 12-24 V – od samochodu osobowego po ciężarówkę. Urządzenie współpracuje też z większością popularnych smartfonów, tabletów i laptopów. Ponadto jest kompatybilne z aplikacjami takimi jak QQ Music, TikTok i nie tylko! Sprawdź, czym jeszcze Cię zaskoczy.

Informacje dodatkowe

Waga0,1 kg
Stan

Nowy

Marka

Model

CCLH-01

EAN

6953156206816

Kod producenta

6953156206816

Źródło sygnału

bluetooth, karta pamięci, USB

Cechy dodatkowe

czytnik kart pamięci, wbudowany mikrofon, wyświetlacz

Funkcje

ładowarka USB

Sygnatura

TRANSMITER FM BASEUS ENJOY BLUETOOTH 5.0 MICROSD AUX

Promocje w MobiAuto